Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
Guangzhou orcl medical co., ltd. 86-20-84534068 sales@orcl-medical.com
profil firmy Uzyskaj wycenę
Dom -

Guangzhou orcl medical co., ltd. profil firmy

 • Chiny Guangzhou orcl medical co., ltd. profil firmy
 • Chiny Guangzhou orcl medical co., ltd. profil firmy
 • Chiny Guangzhou orcl medical co., ltd. profil firmy
 • Chiny Guangzhou orcl medical co., ltd. profil firmy
 • Chiny Guangzhou orcl medical co., ltd. profil firmy
 • Chiny Guangzhou orcl medical co., ltd. profil firmy
 • Chiny Guangzhou orcl medical co., ltd. profil firmy
Guangzhou orcl medical co., ltd.
 • Rodzaj działalności

  Producent

 • Rynek Główny

  Na calym swiecie

 • marki

  ORCL

 • Ilość pracowników

  100~120

 • Coroczne wyprzedaże

  100MIllion-200Million

 • Rok założenia

  2010

 • pc Export

  50% - 60%

 • Obsługiwani klienci

  OEM/ODM

Być cytowanym
Nadal pracujemy online, skontaktuj się.

Jeśli chcesz poznać więcej informacji o produktach lub najnowszą ofertę, możesz skontaktować się z nami w dowolnym momencie, dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić więcej usług.

Skontaktuj się z nami

86-20-84534068

Wprowadzenie

Guangzhou ORCL Medical Co., LtdZałożona w 2010 roku, znajduje się w Nansha, krajowej strefie wolnego handlu, o powierzchni zakładu 6000 metrów kwadratowych i powierzchni warsztatu oczyszczania 3300 metrów kwadratowych, zgodnie ze standardami GMP.Zajmuje się głównie badaniami i rozwojem, produkcją i sprzedażą cewników medycznych w dziedzinie "Cewnik moczowodowy, znieczulenie i oddychanie".Produkty są szeroko stosowane w klinicznych dziedzinach medycyny, takich jak chirurgia, leczenie, pomoc medyczna i opieka pielęgniarska;Zatwierdzenie firmy TUV: ISO13485, TUV: ISO11135, certyfikacja GMP, krajowa certyfikacja przedsiębiorstw high-tech, certyfikacja wdrażania standardów własności intelektualnej itp., uzyskała certyfikat rejestracji CFDA, certyfikat EU TUV: CE (0123), zapewnienie jakości.

 

Firma posiada platformę technologiczną badawczo-rozwojową w dziedzinach zawodowych, koncentrując się na innowacjach produktowych, współpracy w zakresie patentów na usługi, współpracy badawczej z uczelniami przemysłowymi i współpracy w zakresie projektów produktów medycznych;posiada krajowy dowód rejestracyjny: zwykła intubacja dotchawicza, wzmocniona intubacja dotchawicza, maska ​​krtaniowa z PVC, silikonowa maska ​​krtaniowa, intubacja dwuprzewodowa rurka powietrzna, cewnik silikonowy, cewnik silikonowy do pomiaru temperatury, worek do cewnikowania i atomizer;Produkcja OEM i ODM: medyczny drut prowadzący, sprężyna medyczna, medyczny zawór jednokierunkowy, cewnik balonowy, formowanie medycznych części z tworzyw sztucznych, wtryskiwanie medycznych części silikonowych, forma medyczna itp.

Chiny Guangzhou orcl medical co., ltd. profil firmy 0

Historia

Jesteśmy profesjonalnym producentem Cewnik moczowodowy,Materiały eksploatacyjne do anestezjologii i układu oddechowego !
Nasza fabryka jest certyfikowaną grupą ISO13485, która angażuje się w badania i rozwój materiałów medycznych.Większość naszych produktów została zatwierdzona CE, zaangażowana w
Cewnik moczowodowy,Anesthesia, Respiratory Series i są dobrze sprzedawane na Bliskim Wschodzie, w Afryce, Azji Południowo-Wschodniej i krajach UE.

 

Poniżej kilka zdjęć naszej firmy biorącej udział w wystawie.

Chiny Guangzhou orcl medical co., ltd. profil firmy 0

Chiny Guangzhou orcl medical co., ltd. profil firmy 1

 

Usługa

Guangzhou Orcl Medical Co., Ltd.zapewniają innowacyjne rozwiązania i doskonałe wsparcie, aby pomóc pracownikom służby zdrowia i świadczeniodawcom zapewnić bezpieczeństwo, poprawić wyniki leczenia pacjentów i poprawić całkowity koszt opieki.

Orcl Medical to fabryka specjalizująca się w zużywalnych urządzeniach medycznych i serwisie.

 

Oferowana usługa OEM i ODM.

Nasz zespół

Posiadamy profesjonalny zespół sprzedaży, zespół produkcyjny ds. Badań i rozwoju oraz zespół obsługi posprzedażnej, jesteśmy zobowiązani do zapewnienia najwyższej jakości, ale niedrogich produktów i doskonałej obsługi. Wspólnie zbadajmy możliwości biznesowe.

1. Lepsza komunikacja i współpraca.

2. Współpraca i wspieranie innowacji i kreatywności.

3. Świętowanie, duch zespołowy, zabawa i motywacja.

4. Praca zespołowa i zwiększanie wydajności zespołu.

5. Nawiązywanie kontaktów, kontakty towarzyskie i lepsze poznawanie się.